Używasz niewspieranej wersji przeglądarki! Zaktualizuj przeglądarkę lub skorzystaj z alternatywnych przeglądarek (Google Chrome lub Mozilla Firefox) dla poprawnego wyświetlania serwisu.

Zamknij

dentsu aegis network

POLSKA
SŁAWOMIR STĘPNIEWSKI

SŁAWOMIR STĘPNIEWSKI

CEO, Dentsu Aegis Network Polska & Eastern Europe

Uhonorowany wieloma nagrodami branżowymi, w tym tytułem ‘’Reformator Roku’’ przyznawanym przez redakcję magazynu "Media i Marketing Polska" (za rok 2012) i nominowany do nagrody ‘’AdMan Roku’’ magazynu ’’Press’’ (za rok 2013). W 1996 roku Stępniewski powołał do życia jedną z pierwszych polskich agencji interaktywnych, o nazwie Hypermedia. W 2005 roku stała się ona częścią największej globalnej sieci interaktywnej – Isobar należącej do Aegis Media. 3 lata później objął stanowisko CEO Isobar Polska & CEE, a w 2011 roku został mianowany na CEO grupy Aegis Media w Polsce, obecnie Dentsu Aegis Network.
Obecnie grupa działa pod nazwą Dentsu Aegis Network, co wiąże się z połączeniem Aegis Media z japońskim koncernem mediowym Dentsu, w marcu 2013 roku. Od trzech lat grupa konsekwentnie umacnia pozycję w Polsce – w tym czasie dwukrotnie zwiększyła obrót i niemal trzykrotnie wynik finansowy, przy spadającym wartościowo rynku reklamy. Dziś 70% przychodów grupy w Polsce pochodzi z usług w obszarze digital, co jest benchmarkiem w skali lokalnej i globalnej.

AGATA KACZMARSKA

AGATA KACZMARSKA

Dyrektor ds. Zasobów Ludzkich, Denstu Aaegis Network Polska

Agata Kaczmarska jest ekspertem w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi, posiadającym wieloletnie doświadczenie w realizacji projektów dla polskich i międzynarodowych organizacji z zakresu strategii HR, w tym wdrażania zmian, reorganizacji działów HR, rozwoju pracowników o wysokim potencjale oraz transformacji przywództwa na najwyższych szczeblach organizacji. W Dentsu Aegis Network Polska pracuje od października 2011 roku. Jako HR Dyrektor grupy odpowiada za całokształt procesów zarządzania zasobami ludzkimi oraz wsparcie strategiczne w rozwoju organizacji. Z branżą HR jest związana od 12 lat. W latach 2008 – 2011 pracowała jako Consulting Director w Hay Group, międzynarodowej firmie specjalizującej się w doradztwie personalnym. Odpowiadała między innymi za współpracę z czołowymi klientami firmy, wspierając ich w procesach zarządzania zmianami i rozwoju organizacji. Wcześniej, przez trzy lata, jako Supervisor w Cap Gemini Ernst & Young zajmowała się obszarem HR oraz projektami w ramach rozwoju strategii i restrukturyzacji. Dodatkowo prowadzi zajęcia z obszaru dobrych praktyk w biznesie na wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego i w ramach projektów edukacyjnych realizowanych w Szkole Biznesu Politechniki Warszawskiej. 

TOMASZ DZIEKAN

TOMASZ DZIEKAN

Chief Financial Officer, Dentsu Aegis Network Polska

Jako chief financial officer i członek zarządu odpowiada za zarządzanie strukturą finansową i administracyjną grupy. Dziekan od 2004 roku związany był z Burda Media gdzie pełnił funkcję group CFO oraz Regional CFO Central Europe (Poland & Czech Republic). Wcześniej pracował w Hachette Filipacchi Polska oraz Ernst & Young. Posiada kwalifikacje finansowe ACCA oraz tytuł biegłego rewidenta.