Używasz niewspieranej wersji przeglądarki! Zaktualizuj przeglądarkę lub skorzystaj z alternatywnych przeglądarek (Google Chrome lub Mozilla Firefox) dla poprawnego wyświetlania serwisu.

Zamknij

dentsu aegis network

POLSKA

DRIVING DIGITAL PERFORMANCE

Agencja iProspect działa od 1996 roku i od tego czasu stała się jedną z najważniejszych na świecie agencji marketingu cyfrowego zatrudniającą ponad 2000 pełnych pasji ekspertów w dziedzinie reklamy cyfrowej na terenie 40 krajów.

Tworzymy zintegrowane, obejmujące wiele kanałów cyfrowe kampanie reklamowe mające na celu wzrost intencji zakupu produktów naszych Klientów. Zapewniamy dostarczanie mierzalnych wyników kampanii, które prowadzimy. W ten sposób stajemy się kluczowym partnerem w realizacji strategii rozwoju swoich Klientów.

@adidasPL buduje swoją społeczność na Twitterze

@adidasPL buduje swoją społeczność na Twitterze

Marka chciała zbudować społeczność przed Mistrzostwami Świata w Brazylii. Do promocji @adidasPL oraz nowego modelu butów piłkarskich – Samba f50 wykorzystaliśmy promowane konta oraz tweety. Po trzech miesiącach trwania kampanii na profilu @adidasPL – zaangażowanie użytkowników wzrosło 18-krotnie. Grono followersów powiększyło się  o 13 000 nowych użytkowników.

Gra Beaver Ride na Nokia Lumia

Gra Beaver Ride na Nokia Lumia

Celem kampanii było wypromowanie gry Beaver Ride na Nokia Lumia z Windows Phone 8. iProspect miał za zadanie zachęcić użytkowników do pobrania gry na ich smartfony. Do promocji wykorzystaliśmy: reklamy promujące posty na Facebooku oraz format TrueView-inStream na Youtubie. Cel został zrealizowany, Nokia Poland zarejestrowała 50 000 pobrań gry.

 
  • EKSPERTÓW

    140EKSPERTÓW