Używasz niewspieranej wersji przeglądarki! Zaktualizuj przeglądarkę lub skorzystaj z alternatywnych przeglądarek (Google Chrome lub Mozilla Firefox) dla poprawnego wyświetlania serwisu.

Zamknij

dentsu aegis network

POLSKA

Wartości

Wartości

Wartości

Wartości

Wartości

Wartości

Wartości określają w jaki sposób współpracujemy w firmie i w kontaktach z klientami oraz w jaki sposób wchodzimy na nowe obszary działalności.
Nasze Wartości definiują, co jest dla nas ważne i w jaki sposób działamy.
Jest to zestaw przekonań, który kieruje naszym zachowaniem. Nasze Wartości łączą nas ze sobą, bez względu na Power Brandy i położenie geograficzne. Kiedy Dentsu Network i Aegis Media połączyły się tworząc Dentsu Aegis Network, przeprowadziliśmy rozmowy z 450 liderami i pracownikami, aby określić wartości, dzięki którym możemy zachować to, co najlepsze z naszego wspólnego dziedzictwa, stworzyć efektywne warunki współpracy z Dentsu inc. oraz wybrać takie wartości, które są kluczowe dla sukcesu naszej wizji „wprowadzania innowacji dla marek, które tworzymy”.

Wartości te przejawiają się w naszym postępowaniu w Dentsu Aegis Network na poziomie indywidualnym i Power Brandów. określają w jaki sposób będziemy współpracować oraz jak kooperujemy wewnątrz firmy, również z klientami i w jaki sposób wchodzimy na nowe obszary działalności.

Wyznajemy następujące wartości:

Elastyczność - jesteśmy zwinni, szybko reagujemy i szukamy nowych rozwiązań

Pionierskość - jesteśmy innowacyjni, przedsiębiorczy, podejmujemy ryzyko i tworzymy branżę na nowo

Ambicja - jesteśmy dociekliwi, nieustępliwi, czujemy ciągły niedosyt

Odpowiedzialność - jesteśmy odpowiedzialni za nasze działania

Współpraca - współpracujemy globalnie, aby zapewnić spójne doświadczenie marki; współpracujemy z lokalnymi partnerami, aby zapewnić klientom efektywne rozwiązania