Hypermedia linked by Isobar łączy kompetencje marketingowe z dogłębną znajomością technologii wspierającej komunikację oraz sprzedaż marek naszych Klientów. Software house Hypermedia będąca na rynku od 1996 roku oferuje usługi i serwis, ze szczególnym uwzględnieniem: web oraz mobile developmentu, architektury informacji, doradztwa strategicznego, kreacji i badań. Wieloletnia realizacja produkcji digitalowych dla globalnych marek m.in. P&G, Reckitt Benkiser, dogłębna znajomość potrzeb konsumenckich (doświadczenie oraz badania rynkowe) oraz umiejętność integracji technologii, z działaniami marketingowymi, sprzedażowymi oraz CRM pozwala dostarczać klientom doskonałej jakości usługi, tworząc skuteczne rozwiązania oparte o narzędzia internetowe, które pomagają osiągać przewagę konkurencyjną.

Do naszego zespołu w Białymstoku poszukujemy osób na stanowisko:

eCommerce Junior Designer

Oczekujemy od Ciebie:

  • minimum 1-2-letniego doświadczenia w kreowaniu i projektowaniu (serwisy www, KV, LP, materiały digital),

  • dobrej znajomości Photoshop i Illustrator,

  • dobrej znajomości języka angielskiego,

  • doskonałej organizacji czasu pracy,

  • umiejętności pracy w zespole,

  • komunikatywności,

  • systematyczności i dokładności,

  • znajomości platform e-Commerce i specyfiki

  • projektowania dla ich potrzeb będzie dodatkowym atutem.

Główne obowiązki:

  • projektowanie na potrzeby platform obsługi e-sprzedaży, stron www i wszelkich elementów sprzedażowych w tym projektowanie: eCommercowych Shop in Shops, kart produktów, landing page’y, bannerów, ikon, infografik etc.,

  • tworzenie i obróbka grafik oraz zdjęć.

Co dajemy od siebie:

  • kreatywną pracę w niepowtarzalnym i dynamicznym zespole dla największych marek na rynku,

  • szansę rozwoju zawodowego w stabilnej i zarazem nieustannie rozwijającej się firmie.

Miejsce pracy:

Białystok