POLSKA

DEVELOPER .NET (Sitecore)

Miejsce pracy: Warszawa

NASZE OCZEKIWANIA:

  • 3-letnie doświadczenie w pracy jako developer aplikacji webowych .NET

  • 3-letnia doświadczenie w programowania obiektowego w C# z użyciem WebForms i/lub MVC.

  • Język angielski na poziomie umożliwiającym swobodne czytanie dokumentacji technicznej

  • Kilkuletnia praktyczna znajomość zagadnień inżynierii oprogramowania, w tym: wzorców projektowych, struktur danych, algorytmów przetwarzania danych.

  • Preferowane wykształcenie kierunkowe wyższe lub ostatnie lata studiów

  • Mile widziana znajomość Sitecore Experience Platform.

  • Atutem będzie posiadanie certyfikatu Sitecore

GŁÓWNE OBOWIĄZKI:

  • Projektowanie oraz programowanie funkcjonalności portali webowych,

  • Weryfikowanie kodu oraz dokumentacji dostarczonej przez wykonawców,

  • Tworzenie, zbieranie i zarządzanie dokumentacją oraz konfiguracją projektów,

  • Przygotowanie środowiska uruchomieniowego projektu oraz deployment aplikacji na serwery klienta.

OFERUJEMY:

  • Udział w realizacji ciekawych projektach dla dużych międzynarodowych Klientów,

  • Bieżący dostęp do najnowocześniejszych rozwiązań na rynku komunikacji zintegrowanej,

  • Wyzwania i pracę przy eksperymentalnych rozwiązaniach,

  • Możliwość ciągłego poszerzania wiedzy w środowisku projektowym,

  • Prace w dynamicznym i doświadczonym zespole,

  • Bardzo dobre warunki pracy w nowoczesnym biurze,

  • Fun (darty, piłkarzyki oraz konsola PS4),

  • Pakiet prywatnej opieki medycznej i dostęp do pakietu sportowego.

Prosimy o załączenie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)”