Dla naszych domów mediowych Vizeum i Carat szukamy doświadczonych, ambitnych specjalistów. Naszym klientom dostarczamy usługi najwyższej jakości – dlatego oprócz specjalistycznej wiedzy na temat strategii i planowania mediów musisz być mistrzem obsługi klienta.

Szukamy osoby, która dołączy do nas jako:

Senior Communications Planner

Zadania i wyzwania:

  • strategicznie współpracować z Klientami: budować i utrzymywać długotrwałe relacje, dążyć do rozwoju współpracy z klientem, dostarczać oczekiwane efekty, a nawet więcej!

  • współpracować z partnerami mediowymi, negocjować najlepsze oferty dla naszych Klientów,

  •  planować i przygotowywać analizy wszystkich mediów,

  • dzielić się wiedzą – w ramach stanowiska będziesz brać aktywny udział w programach rozwoju kompetencji całego zespołu, szkoląc innych i siebie.

Szukamy osób z:

  • minimum 4-letnim doświadczeniem w pracy w domu mediowym

  • doskonałą umiejętnością budowania bliskich relacji z klientami

  • wiedzą na temat planowania wszystkich mediów, ze szczególnym uwzględnieniem tv (to warunek konieczny!)

  • dużymi zdolnościami analitycznymi i związaną z nimi obsługą Excela na poziomie zaawansowanym (umiejętność wykorzystania Excela do automatyzacji niektórych procesów, biegłość w formułach, umiejętność tworzenia makr będzie dodatkowym atutem)

  • samodzielnych i dobrze zorganizowanych

  • umiejętnością biegłej obsługi narzędzi planowania i zakupu mediów

  • znajomością języka angielskiego na bardzo dobrym poziomie (w mowie i piśmie)

W zamian za Twoje zaangażowanie oferujemy Ci:

  • pracę w multidyscyplinarnych zespołach dla międzynarodowych klientów,

  • możliwość rozwoju kompetencji w zakresie planowania mediów digitalowych a także ścisłej współpracy i wymiany wiedzy ze specjalistami z zakresu e-commerce, RTB oraz jednym z najlepszych w Polsce zespołów social formance,

  • możliwość udziału i prowadzenia projektów z pogranicza strategii, technologii, kreacji i data science,

  • bogaty pakiet otwartych szkoleń w obszarze digitalu oraz inicjatywy wspierające rozwój w tym obszarze,

  • pracę w nowoczesnym biurze ze strefami relaksu, siłownią, parkingiem rowerowym, oraz Day Care dla dzieci,

  • możliwość angażowania się w projekty z zakresu innowacyjnych technologii (Maker Lab - https://hypermedia.pl/#Work),

  • hektolitry pysznej, gorącej kawy!,

  • możliwość zmiany ścieżki rozwoju poprzez udział w otwartych rekrutacjach wewnętrznych w ramach całej sieci Dentsu Aegis Network.