Grupa Dentsu Aegis Network Polska jest częścią globalnej sieci Dentsu Aegis Network. Jako jedna z pierwszych jest prawdziwie globalną siecią komunikacji marketingowej odpowiadającą swoją ofertą na potrzeby ery cyfrowej. W Polsce w jej skład wchodzą globalne marki: Carat, iProspect, Isobar, Posterscope, Vizeum, Amplifi, Amnet, Hypermedia linked by Isobar, Lubię to! linked by Isobar oraz RED8.

Dentsu Aegis Network dąży do tego, aby być siecią wybieraną na całym świecie przez klientów poszukujących najwyższej klasy ekspertyzy, wiedzy i największych możliwości w zakresie usług związanych z marką, mediami i komunikacją cyfrową.

Obecnie szukamy osoby na stanowisko:

Account Manager

Główne obowiązki:

  • Koordynowanie działań klientów agencji w kampaniach ATL

  • Planowanie, realizacja i rozwijanie komunikacji

  • Współpraca z zespołem kreacji, strategii, DTP

  • Przygotowywanie i udział w prezentacjach przetargowych

  • Tworzenie wycen, zestawień, raportów

Nasze oczekiwania:

  • Co najmniej kilka lat doświadczenia zawodowego w agencji kreatywnej na podobnym stanowisku

  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej

  • Umiejętność pracy pod presją czasu

  • Odpowiedzialność za powierzone obowiązki

  • Otwartość na nowe, nieszablonowe wyzwania

Oferujemy:

  • Pracę dla znanych, międzynarodowych klientów

  • Benefity: Prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie

  • Pracę w klimatycznym biurze na tyłach Paru Szczęśliwickiego