Red8 Group wraz z Propeller Film są najmłodszymi z brandów będącymi częścią Grupy Dentsu. Red8 to kompleksowa agencja reklamowa, która zawiera takie obszary kompetencji jak ATL, BTL digital oraz obsługa eventów.

Obecnie poszukujemy osoby, która dołączy do nas na stanowisko:

Strategic Planner / Senior Strategic Planner

Zakres obowiązków:

  • Praca z briefami klienta

  • Research / Analiza z wyciąganiem wniosków strategicznych

  • Tworzenie briefów kreatywnych i creative starters

  • Współpraca z działem kreatywnym

  • Przygotowanie strategii komunikacji, analiz i prezentacji strategicznych

  • Pomoc lub obsługa bieżąca Klienta

  • Pomoc lub przygotowanie i prowadzenie warsztatów strategicznych

Wymagania:

  • Kilkuletnie doświadczenie w agencji kreatywnej lub w firmie brand-consultingowej na podobnym stanowisku

  • Mile widziana gotowość do samodzielnego prowadzenia projektów

  • Angielski komunikatywny – konieczna umiejętność tworzenia tekstów, prezentacji w tym języku, jak i udział w spotkaniach z anglojęzycznymi klientami

Co oferujemy:

  • Praca z dużymi znanymi markami

  • Projekty cross-mediowe z istotnym udziałem ATL

  • Szybki rozwój i możliwość samodzielnego prowadzenia Klientów

  • Pracę w rodzinnej atmosferze, w klimatycznym biurze na Ochocie