Grupa Dentsu Aegis Network Polska jest częścią globalnej sieci Dentsu Aegis Network. Jako jedna z pierwszych jest prawdziwie globalną siecią komunikacji marketingowej odpowiadającą swoją ofertą na potrzeby ery cyfrowej. W Polsce jej skład wchodzą globalne marki: Carat, iProspect, Isobar, Posterscope, Vizeum, Amplifi, Amnet, Hypermedia linked by Isobar, Lubię to! linked by Isobar oraz RED8.

Dentsu Aegis Network dąży do tego, aby być siecią wybieraną na całym świecie przez klientów poszukujących najwyższej klasy ekspertyzy, wiedzy i największych możliwości w zakresie usług związanych z marką, mediami i komunikacją cyfrową.

Obecnie szukamy osoby na stanowisko:

Paid Social Specialist
Miejsce pracy: Warszawa

Jakie zadania na Ciebie czekają?

  • Samodzielne prowadzenie kampanii Paid Social, ukierunkowanych na pozyskiwanie sprzedaży i kontaktów, jak również wizerunkowych,

  • Optymalizowanie kampanii w ramach wyznaczonych KPI,

  • Analiza wyników na podstawie dostępnych danych (menedżer reklam Facebook, Google Analytics/Doubleclick Manager, raporty wewnętrzne), wyciąganie wniosków, przedstawianie i argumentowanie rekomendacji,

  • Koordynowanie/zarządzanie projektem w ramach kampanii Paid Social,

  • Współpraca z działem graficznym, specjalistycznym (FB),

  • Przygotowywanie podsumowań i prezentacji dla klienta raportujących osiągnięte wyniki w trakcie i po zakończeniu kampanii.

Jakie są nasze oczekiwania?

  • Zainteresowanie w obszarze digital marketingu

  • Min. 1 rok doświadczenia w online marketingu

  • Bardzo dobra znajomość Facebook Ads Managera i umiejętność jego sprawnej obsługi, wiedza o dostępnych formatach, typach targetowań, modelach optymalizacyjnych, placementach i charakterystykach tych elementów

  • Umiejętność dobierania narzędzi do celów biznesowych klienta i optymalizacji w trakcie trwania kampanii

  • Podstawowe rozumienie sposobu działania modelu aukcyjnego FB i piksela

  • Znajomość Google Analytics na dobrym poziomie

  • Analityczne myślenie, umiejętność wyciągania wniosków

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Excel, PowerPoint) – obeznanie w formułach, znajomość tabel przestawnych, umiejętność estetycznego prezentowania danych

  • Samodzielność i odpowiedzialność za powierzone zadania, dbałość o wysoką jakość dostarczanej pracy (swojej i współpracowników),

  • Zaangażowanie i nastawienie na realizację celów

  • Umiejętność pracy w dynamicznym i szybko zmieniającym się środowisku

  • Dobra organizacja pracy

  • Proaktywność oraz umiejętność rozwiązywania problemów

  • Biegła znajomość języka polskiego oraz zaawansowana znajomość języka angielskiego (min. B2)

Mile widziana znajomość DoubleClick (Google Marketing Platform) lub innego AdSerwera oraz podstawowa znajomość różnych modeli atrybucji.

Co mamy dla Ciebie w zamian?

  • nowoczesne i komfortowe biuro zgodnie z ideą work-life-balance, oferujące między innymi takie udogodnienia jak siłownia i sala fitness, kantyna, punkt opieki dziennej dla dzieci DAY CARE,

  • finansowany przez pracodawcę abonament medyczny w Medicover lub Enel-Med z możliwością rozszerzenia o dodatkowe usługi,

  • kartę sportową OK System lub Multisport,

  • ciągłe podnoszenie kwalifikacji zawodowych oraz szerokie możliwości rozwoju w obszarze marketingu internetowego.