iProspect jest wiodącą agencją performance marketingu na świecie. Na co dzień wspieramy Klientów – liderów sektora e-commerce oraz tradycyjnych przedsiębiorstw na całym świecie - w planowaniu, wdrażaniu i optymalizowaniu działań marketingowych w Internecie. Jesteśmy innowacyjną firmą, śledzimy trendy i wykorzystujemy je w codziennej pracy.

Jesteśmy częścią Dentsu Aegis Network – grupy zrzeszającej światowej klasy agencje, zachowując jednocześnie przyjazne środowisko pracy.

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy:

EMAIL MARKETING SPECIALIST

Jeżeli chcesz współtworzyć przyszłość performance marketingu, mieć możliwość wykorzystywania kreatywnego podejścia i umiejętności analitycznych oraz pracować w dynamicznej, pełnej wyzwań organizacji - zapraszamy do nas!

Zakres zadań:

  • Prowadzenie kampanii e-mail / eCRM dla klientów zewnętrznych

  • Udział przy tworzeniu długofalowych strategii eCRM dla klientów zewnętrznych

  • Projektowanie i prowadzenie procesów Marketing Automation

  • Stała optymalizacja prowadzonych działań e-mail w celu zwiększenia wyników sprzedażowych

  • Analizowanie i interpretacja zachowań użytkowników

  • Udział w pracach audytowych dla nowych klientów

  • Raportowanie wyników kampanii, analiza danych, wyciąganie wniosków i przedstawianie rekomendacji

  • Współpraca z działem graficznym, developerskim i analitycznym

  • Pełna komunikacja z klientem

  • Stałe poszerzanie wiedzy na temat performance marketingu, branży klienta i działań konkurencji

Wymagania:

  • Gruntowna i praktyczna wiedza o e-mail marketingu

  • Analityczne myślenie, umiejętność wyciągania wniosków, tworzenia rekomendacji i optymalizacji kampanii

  • Minimum 1 rok doświadczenia w prowadzeniu działań z zakresu e-mail marketingu (planowanie, tworzenie treści, wdrażanie, optymalizacja)

  • Zaawansowana znajomość m. in. 2 platform do e-mail marketingu / Marketing Automation (np. SARE, GetResponse, ExpertSender, UserEngage, Exponea, Synerise, Salesforce Marketing Cloud, Emarsys, Adobe Campaign, Yes Mail, Freshmail)

  • Umiejętność samodzielnego zarządzania klientem i jego oczekiwaniami

  • Biegła znajomość MsExcel

  • Proaktywność i inicjatywa

  • Dokładność i staranność

  • Nastawienie na osiąganie założonych KPI

  • Znajomość podstaw HTML5 w stopniu umożliwiającym podstawową edycję kreacji e-mail

  • Znajomość SQL będzie dodatkowym atutem

  • Znajomość zagadnień SMS marketingu, Web Push marketingu lub  Mobile Push marketingu będzie dodatkowym atutem

  • Biegła znajomość języka polskiego oraz zaawansowana znajomość języka angielskiego (min. C1)

W zamian oferujemy:

  • Pracę w niesamowitej atmosferze, którą tworzy młody zespół

  • Rozwój zawodowy (szkolenia, ścieżki karier, dostęp do nowości, współpraca z globalnymi brandami, możliwość rozwoju w strukturach Dentsu Aegis Network)

  • Praca z najlepszymi ekspertami na rynku, co potwierdzają nagrody: GOMC 2009, 2011, 2012, Effie 2013, 2017 oraz fakt bycia największym globalnym partnerem Google

  • Atrakcyjny pakiet benefitów (pakiet sportowy, opieka medyczna, system nagród, integracje)

  • Nowoczesne biuro na Mokotowie w dobrej lokalizacji