Grupa Dentsu Aegis Network Polska jest częścią globalnej sieci Dentsu Aegis Network. Jako jedna z pierwszych jest prawdziwie globalną siecią komunikacji marketingowej odpowiadającą swoją ofertą na potrzeby ery cyfrowej. W Polsce jej skład wchodzą globalne marki: Carat, iProspect, Isobar, Posterscope, Vizeum, Amplifi, Amnet, Hypermedia linked by Isobar, Lubię to! linked by Isobar oraz RED8.

Dentsu Aegis Network dąży do tego, aby być siecią wybieraną na całym świecie przez klientów poszukujących najwyższej klasy ekspertyzy, wiedzy i największych możliwości w zakresie usług związanych z marką, mediami i komunikacją cyfrową.

Aktualnie szukamy osoby, która dołączy jako:

Junior Traffic Specialist

Zakres obowiązków:

  • definiowanie kampanii w narzędziach Gemius Direct Effect, Doubleclick (Google) i Adform (Facebook),

  • generowanie kodów śledzących,

  • weryfikacja i przesyłanie materiałów reklamowych,

  • tworzenie i analiza raportów,

  • współpraca z media plannerami i wydawcami,

  • współpraca ze Specjalistami z jednostek specjalnych,

  • tworzenie analiz dotyczących wyników kampanii,

  • analiza danych i raportowanie wyników kampanii.

Wymagania:

  • analityczne myślenie,

  • dokładność, skrupulatność,

  • odpowiedzialność, terminowość w realizacji zadań,

  • chęć rozwoju w branży internetowej (szukamy prawdziwych pasjonatów),

  • samodzielność i inicjatywa w działaniu oraz bardzo dobra organizacja pracy,

  • mile widziana (ale nie konieczna) znajomość narzędzi Google Analytics, Gemius Direct Effect, Doubleclick i Adform,

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • udział w ciekawych projektach dla międzynarodowych klientów,

  • dostęp do praktycznej wiedzy dotyczącej analizowania kampaniami reklamowych,

  • nabycie doświadczenia w pracy na wiodących na świecie platformach do analizowania kampanii reklamowych,

  • pracę w nowoczesnym biurze ze strefami relaksu, siłownią, parkingiem rowerowym, oraz Day Care dla dzieci,

  • hektolitry pysznej, gorącej kawy!

  • możliwość zmiany ścieżki rozwoju poprzez udział w otwartych rekrutacjach wewnętrznych w ramach całej sieci Dentsu Aegis Network.

Prosimy o załączenie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)”