Amnet Polska to trading desk Dentsu Aegis Network - jest jedną z największych na rynku firmą zajmującą się reklamą w modelu  programmatic buying/rtb. Amnet jest obecny na 35 największych globalnych rynkach, korzysta z wiodących światowych platform do zarządzania i optymalizacji kampanii reklamowych.

JUNIOR TRAFFIC SPECIALIST
Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • definiowanie kampanii w narzędziach Gemius Direct Effect, Doubleclick i Atlas
  • generowanie kodów śledzących
  • weryfikacja i przesyłanie materiałów reklamowych
  • tworzenie i analiza raportów
  • współpraca z plannerami i wydawcami
  • współpraca ze Specjalistami z jednostek specjalnych
  • tworzenie analiz dotyczących wyników kampanii i możliwości
  • analiza danych i raportowanie wyników kampanii,

Wymagania:

  • analityczne myślenie;
  • dokładność, skrupulatność;
  • odpowiedzialność, terminowość w realizacji zadań,
  • chęć rozwoju w branży internetowej (szukamy prawdziwych pasjonatów);
  • samodzielność i inicjatywa w działaniu oraz bardzo dobra organizacja pracy;
  • mile widziana znajomość narzędzi Google Analytics, Gemius Direct Effect, Doubleclick i Atlas mile widziana
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,

Oferujemy:

  • udział w ciekawych projektach dla międzynarodowych klientów,
  • dostęp do praktycznej wiedzy dotyczącej analizowania kampaniami  reklamowych,
  • nabycie doświadczenia w pracy na wiodących na świecie platformach do analizowania kampanii reklamowych,
  • pracę w dobrej atmosferze i dynamicznym zespole,
  • bardzo dobre warunki pracy w nowoczesnym biurze wyposażonym w siłownię, fitness, restaurację, punkt dziennej opieki nad dziećmi
  • pakiet medyczny,
  • pracę w firmie wiodącej w swojej branży

Prosimy o załączenie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)”