Siłą Isobar Poland Group są ludzie – pozytywnie zakręceni specjaliści! Jesteśmy zgranym zespołem specjalizującym się w technologii i marketingu. Stanowimy fundament grupy Dentsu Aegis Network, która oferuje dostęp do nowoczesnych narzędzi zintegrowanej komunikacji marketingowej. Wyróżniamy się kompleksowym procesem tworzenia i implementacji stron WWW, aplikacji mobilnych, ale także tworzeniem kampanii kreatywnych. Pomożemy Ci rozwijać się w wybranym przez Ciebie kierunku – tylko daj nam znać, co Cię kręci!

Obecnie szukamy osoby na stanowisko:

Junior Moderator

Jakie zadania na Ciebie czekają?

  • Selekcja wpisów pojawiających się na profilach klientów,

  • praca z wykorzystaniem narzędzi wspomagających obsługę marek w Social Media,

  • współpraca z innymi zespołami w zakresie obsługiwanych projektów.

Pisz do nas jeśli:

  • Interesujesz się Social Mediami,

  • odnajdujesz się w pracy pod presją czasu,

  • chcesz się rozwijać w obszarach takich jak Social Media, Marketing,

  • współpracujemy również ze studentami.

Co mamy dla Ciebie w zamian?

  • Pracę w pełnym wymiarze godzin, system dwu lub trzyzmianowy,

  • realizację zadań dla międzynarodowych klientów,

  • ciągłe podnoszenie kwalifikacji zawodowych oraz możliwości rozwoju w obszarze komunikacji Social Mediowej,

  • Program dla osób o wysokim potencjale Route 500.

Benefity

Miejsce pracy

NASZE BIURO w Białymstoku położone przy ul. Magazynowej 2 to przyjazne, komfortowe miejsce pracy stworzone dla nas, zgodne z ideą work-life-balance. Wszyscy pracownicy mogą w pełni korzystać z potencjału biura oraz dostępnych tutaj udogodnień.

Program sportowo-rekreacyjny

Umożliwiamy pracownikom REALIZACJĘ SWOICH SPORTOWYCH PASJI, poprzez dołączenie do drużyn sportowych. Miłośnicy biegania, piłki nożnej czy siatkówki mogą rozwijać się w tych dziedzinach korzystając z naszego wsparcia. Pasjonaci kolarstwa otrzymują co roku bezpłatny serwis rowerowy.

Naszym pracownikom oferujemy również dostęp do usługi OK SYSTEM, która oferuje możliwość korzystania z ponad 4 tys. punktów sportowych zlokalizowanych w całej Polsce.

Zdrowy styl życia

W naszej firmie promujemy ZDROWY STYL ŻYCIA. Oferujemy regularne masaże biurowe, organizujemy cykliczne DNI ZDROWIA dla pracowników oraz zapraszamy na spotkania profilaktyczne.

Każdy z pracowników naszej grupy ma możliwość skorzystania z prywatnej, bezpłatnej opieki medycznej. Pracownicy mogą na preferencyjnych zasadach wykupić pakiety dla członków swoich rodzin. Naszym partnerem w tym zakresie jest Medicover.

Benefity

Aktywnie WSPIERAMY PRACUJĄCYCH RODZICÓW zapraszając na rodzinne eventy edukacyjne, w tym digitalowe Mikołajki rodzinne, oferując wsparcie coachingowe czy pamiątkowe kocyki dla noworodków.

Elastyczne miejsce pracy

Staramy się wspólnie stworzyć ELASTYCZNE MIEJSCE PRACY. Pracownicy mają możliwość pracy zdalnej poza biurem.

Ubezpieczenie

Nasi pracownicy otrzymują UBEZPIECZENIE NA ŻYCIE GENERALI, mogą również wykupić dodatkowe pakiety dla członków swoich rodzin na wynegocjowanych przez nas preferencyjnych warunkach.

Rekrutacja

Etap 1

Aplikacja

Na stronach naszych spółek raz na pracuj.pl publikujemy ogłoszenie rekrutacyjne na wybrane stanowisko. Część ogłoszeń możecie znaleźć również na Facebooku, na profilach naszych firm oraz w grupach poświęconych pracy w marketingu, reklamie,  czy social media. Spośród nadesłanych aplikacji nasz zespół rekrutacyjny wybiera  Kandydatów o profilu najbardziej zbliżonym do poszukiwanego i zaprasza wybranych Kandydatów na rozmowy kwalifikacyjne.

Etap 2

Rozmowa wstępna

Podczas pierwszej rozmowy przedstawiamy dokładne informacje na temat stanowiska, rozmawiamy o dokładnym zakresie obowiązków, Twoich doświadczeniach na rynku pracy i zrealizowanych przez Ciebie projektach.

To również czas dla Ciebie. Zadaj nam wszystkie nurtujące Cię pytania – dzięki temu świadomie podejmiesz decyzję o  pracy w naszej firmie.

Etap 3

Zadanie rekrutacyjne

W niektórych z prowadzonych przez nas procesów rekrutacyjnych nasi Kandydaci mogą otrzymać case study, dzięki któremu będą mogli zaprezentować  swoje umiejętności.

Etap 4

Spotkanie

Kandydaci aplikujący na niektóre z naszych stanowisk otrzymają  zaproszenie na kolejną  rozmowę rekrutacyjną. Będzie na niej obecny bezpośredni przełożony, manager a czasem przedstawiciel naszego działu HR.

Po tym etapie podejmujemy finalną decyzję i przekazujemy informację zwrotną kandydatom z podsumowaniem ich wyników.

Etap 5

Oferta

Wybrani Kandydaci otrzymują ofertę pracy. Otrzymujesz również list intencyjny, a także potwierdzenie warunków pracy (wynagrodzenie, zakres obowiązków). Na tym etapie ustalane są również szczegóły Twojego dołączenia do naszej firmy.

Miejsce pracy:

Białystok