Amnet Polska to trading desk międzynarodowej grupy komunikacyjnej Dentsu Aegis Network - jest jedną z największych na rynku firm zajmujących się reklamą w modelu Programmatic Buying. Amnet jest obecny na 37 największych globalnych rynkach, korzysta z wiodących światowych platform do zarządzania i optymalizacji kampanii reklamowych.

Szukamy osoby która wesprze nas jako:

Junior Programmatic Specialist

Miejsce pracy: Warszawa (Czerska – nie Mordor)

Zakres obowiązków:

  • planowanie oraz nadzór nad kampaniami online (wraz z optymalizacją),

  • kontakt z klientami i spółkami Dentsu Aegis Network w Polsce i krajach regionu

  • techniczne przygotowanie startu kampanii reklamowych,

  • zarządzanie przebiegiem kampanii w tym kontrola budżetu,

  • monitoring i optymalizacja kampanii pod kątem zdefiniowanych celów,

  • tworzenie analiz danych i raportowanie wyników kampanii.

Wymagania:

  • 1 - 2 lata doświadczenia z usługami Programmatic Buying

  • mile widziana znajomość platform DSP (np. DBM, Adform, MediaMath, Appnexus, The Trade Desk),

  • bardzo dobra znajomośc Power Pointa i Excela
  • odpowiedzialność, terminowość w realizacji zadań,

  • wysokie zdolności analityczne,

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (poziom C1) pozwalająca na swobodną komunikację ustną i mailową oraz tworzenie prezentacji.

Oferujemy:

  • dobrą atmosferę w dynamicznym zespole specjalistów, który zmienia rynek reklamy,

  • umowę o pracę,

  • jasno zarysowaną ścieżkę kariery w Amnecie i grupie Dentsu Aegis Network,

  • doświadczenie w zarządzaniu kampaniami w modelu Programmatic na wiodących na świecie platformach do zarzadzania i optymalizacji kampanii reklamowych,

  • bardzo dobre warunki pracy w nowoczesnym biurze wyposażonym w siłownię, fitness, restaurację, punkt dziennej opieki nad dziećmi, zjeżdżalnię,

  • pakiet prywatnej opieki medycznej i pakiet sportowy,

  • pracę w firmie wiodącej w swojej branży.

Prosimy o załączenie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)”