Isobar jest nowoczesną siecią agencji zintegrowanej komunikacji marketingowej. Obecnie na 40 rynkach,w 66 biurach. Agencja Isobar, założona w 2003 roku, jest miejscem, gdzie współpracują najlepsi na świecie eksperci marketingu cyfrowego i najbardziej utalentowani specjaliści w dziedzinie marketingu tradycyjnego. Dzięki temu pomagamy łączyć marki oraz ich fanów i klientów poprzez tworzenie skutecznych rozwiązań od treści kreatywnych, planowania i technologii po mierzenie wyników. Isobar łączy ludzi i marki jak nigdy dotąd

Obecnie szukamy osoby, która wesprze nas jako:

Junior Performance Analyst

Główne obowiązki:

  • samodzielne planowanie i zakup kampanii reklamowych w social media (Facebook, Twitter, Instagram)

  • samodzielne tworzenie prezentacji i rekomendacji na potrzeby klientów / przetargów

  • opieka nad wyznaczonymi klientami

  • współpraca przy tworzeniu planów strategicznych rozwoju swoich klientów wspólnie z Team Leaderm - i dbanie o skuteczną ich realizację

  • współpraca z działami wspierającymi agencji i Grupy Dentsu Aegis Network

  • pogłębianie swojej wiedzy z zakresu mediów i marketingu w celu podnoszenia jakości obsługi klienta w zakresie ofert rynkowych oraz ciekawych rozwiązań mediowych w Polsce i na świecie

  • uczestnictwo w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych

Nasze oczekiwania:

  • znajomość ekosystemu Facebook Social Ads i Facebook

  • doświadczenia w obszarze digital

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie

  • wysoka kultura osobista

  • drive, proaktywne podejście, zaangażowanie

Dodatkowymi atutami będą:

  • Znajomość Google Analytics

  • Znajomość narzędzi Facebook Marketing Partner

Oferujemy:
  • Możliwość rozwoju zawodowego w przyszłościowej branży

  • Współpracę z największymi światowymi klientami

  • Pakiet świadczeń (opieka medyczna, pakiet sportowy)

  • Niezwykle przyjazną, swobodną i otwartą atmosferę pracy

  • Pracę w największej grupie mediowej w Polsce - 700 osób+

  • Nowoczesne przyjazne pracownikom biuro (PlayStation4, piłkarzyki, siłownia, strefy ciszy) http://bit.ly/1NNJfSN

Prosimy o załączenie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)”