Grupa Dentsu Aegis Network Polska jest częścią globalnej sieci Dentsu Aegis Network. Jako jedna z pierwszych jest prawdziwie globalną siecią komunikacji marketingowej odpowiadającą swoją ofertą na potrzeby ery cyfrowej. W Polsce w jej skład wchodzą globalne marki: Carat, iProspect, Isobar, Posterscope, Vizeum, Amplifi, Amnet, Hypermedia linked by Isobar, Lubię to! linked by Isobar oraz RED8.

Dentsu Aegis Network dąży do tego, aby być siecią wybieraną na całym świecie przez klientów poszukujących najwyższej klasy ekspertyzy, wiedzy i największych możliwości w zakresie usług związanych z marką, mediami i komunikacją cyfrową.

Obecnie szukamy osoby na stanowisko:

HR Generalist

Jakie zadania na Ciebie czekają?

  • Aktywne wsparcie HR Business Partnera obszaru w realizacji procesów HR takich jak: budowanie zaangażowania, zarządzanie wynikami pracy i ocena roczna, umacnianie kultury informacji zwrotnej, identyfikacja talentów, planowanie i realizacja działań rozwojowych, integracja procesów HR

  • Bliska współpraca z managerami w zakresie zarządzania zespołem i zapewnienie im właściwego wsparcia w decyzjach kadrowych, zgodnych z wartościami Spółki, prawem pracy oraz wewnętrznymi politykami i procedurami

  • Wsparcie HR Business Partnera w procesie budżetowania i analizy kosztów ludzkich w danym obszarze

  • Koordynacja procesów rekrutacyjnych w obszarze oraz uczestnictwo w wybranych procesach rekrutacji

Pisz do nas jeśli:

  • Posiadasz co najmniej 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku w obszarze HR, popartego kierunkowym wykształceniem

  • Masz doświadczenie w pracy w dużej agencji rekrutacyjnej (preferowany obszar: IT/technologia) lub SSC technologicznym (nie jest to jednak wymóg)

  • Posiadasz wiedzę z podstaw prawy pracy oraz potrafisz ją umiejętnie wykorzystać

  • Lubisz czasem popracować z danymi dot. kosztów ludzkich

  • Wiesz, co oznacza aktywne słuchanie we współpracy z biznesem i chcesz tworzyć jakościowy HR

  • Nie obawiasz się zmian i swobodnie czujesz się w dużej dynamice pracy

  • Swobodnie komunikujesz się w języku angielskim

  • Pakiet MS Office, a w szczególności praca z MS Excel nie ma dla Ciebie tajemnic

Oferujemy:

  • Stanowisko w firmie dającej ogromne możliwości rozwoju w digital marketingu

  • Współpracę z ludźmi o szerokich horyzontach i wszechstronnych talentach

  • Pracę w świetnym i zgranym zespole

  • Przyjazne środowisko pracy w biurze przy Czerskiej 12 w Warszawie (kantyna z dopłatą do posiłków, siłownię, przestrzeń chill out, kids play – miejsce dla dzieci pracowników, gdzie rodzice będą mogli zostawić dziecko na kilka godzin pod opieką wykwalifikowanej niani)