Grupa Dentsu Aegis Network Polska jest częścią globalnej sieci Dentsu Aegis Network. Jako jedna z pierwszych jest prawdziwie globalną siecią komunikacji marketingowej odpowiadającą swoją ofertą na potrzeby ery cyfrowej. W Polsce jej skład wchodzą globalne marki: Carat, iProspect, Isobar, Posterscope, Vizeum, Amplifi, Amnet, Hypermedia linked by Isobar oraz Lubię to! linked by Isobar.

Dentsu Aegis Network dąży do tego, aby być siecią wybieraną na całym świecie przez klientów poszukujących najwyższej klasy ekspertyzy, wiedzy i największych możliwości w zakresie usług związanych z marką, mediami i komunikacją cyfrową.

Aktualnie szukamy osoby, która wesprze nas jako:

.Net Developer

Główne obowiązki:

  • Projektowanie aplikacji i ich modułów.

  • Programowanie elementów aplikacji.

  • Tworzenie dokumentacji tworzonych przez siebie aplikacji.

  • Współudział w procesie testów.

  • Raportowanie do project managera projektu, team leadera i project leadera statusu prac.

  • Współudział we wdrażaniu aplikacji w środowiskach testowych i docelowych.

  • Wykonywanie prac z zadaną jakością oraz w założonym czasie.

  • Inne prace zlecone przez przełożonego.

Nasze oczekiwania:

  • Doświadczenie w programowania obiektowego w C# z użyciem MVC.

  • Język angielski na poziomie umożliwiającym swobodną konwersację biznesową z klientem, pisanie maili i dokumentacji technicznej.

  • Praktyczna znajomość:

    • bazy danych MSSQL 2005, 2008,

    • działania protokołu http,

    • zagadnień inżynierii oprogramowania, w tym: wzorców projektowych, struktur danych, algorytmów przetwarzania danych,

    • zagadnień związanych z bezpieczeństwem i wydajnością aplikacji webowych.

  • Znajomość notacji UML umożliwiająca zaprojektowanie aplikacji.

  • Preferowane wykształcenie kierunkowe wyższe lub ostatnie lata studiów.

Mile widziane:

  • Znajomość Sitecore i/lub Umbraco.

Co dajemy od siebie:

  • Bogaty pakiet otwartych szkoleń w obszarze digitalu oraz inicjatywy wspierające rozwój w tym obszarze,

  • Pracę w nowoczesnym biurze,

  • Możliwość angażowania się w projekty z zakresu innowacyjnych technologii (Maker Lab - https://hypermedia.pl/#Work),

  • Hektolitry pysznej, gorącej kawy!,

  • Możliwość zmiany ścieżki rozwoju poprzez udział w otwartych rekrutacjach wewnętrznych w ramach całej sieci Dentsu Aegis Network.

Miejsce pracy:

Białystok<br/>Warszawa