Grupa Dentsu Aegis Network Polska jest częścią globalnej sieci Dentsu Aegis Network. Jako jedna z pierwszych jest prawdziwie globalną siecią komunikacji marketingowej odpowiadającą swoją ofertą na potrzeby ery cyfrowej. W Polsce w jej skład wchodzą globalne marki: Carat, DDS, iProspect, Isobar, Posterscope, Vizeum, Amplifi, Amnet, Hypermedia linked by Isobar, Lubię to! linked by Isobar oraz RED8.

Dentsu Data Services (DDS) jest marką, pod którą funkcjonuje ponad trzydziestoosobowy zespół analityczny świadczący usługi doradztwa w zakresie analityki danych, czyli tzw. data-driven marketingu. Pracujemy w obszarze analityki mediów cyfrowych i klasycznych, budujemy modele predykcyjne na danych online oraz ekonometryczne, współpracujemy z działem programmatic, wykorzystujemy technologie Big Data (Google Cloud Platform).

Obecnie szukamy osoby na stanowisko:

Data Science Team Manager

Miejsce pracy: Warszawa

Jakie zadania na Ciebie czekają?

  • współtworzenie i realizacja strategii rozwoju narzędzi do optymalizacji działań reklamowych w oparciu o najnowsze technologie (Cloud, AI, ML),

  • kierowanie inicjatywami rozwojowymi we współpracy z partnerami Dentsu (Google, Facebook, SalesForce, AdForm, Netsprint, inni),

  • współpraca z zespołami z innych rynków w ramach projektów międzynarodowych realizowanych w sieci Dentsu,

  • współpraca z konsultantami obsługującymi klientów w rozwiązywaniu stojących przed nimi wyzwań biznesowych,

  • zapewnienie wysokiej jakości realizowanych projektów analitycznych w ramach swojego zespołu,

  • tworzenie skalowalnej infrastruktury analitycznej,

  • szkolenie współpracowników z działu obsługi klienta oraz klientów w zakresie oferowanych rozwiązań,

  • wsparcie merytoryczne i rozwój zespołu analitycznego,

  • rozbudowa istniejących zasobów danych.

Napisz do nas jeśli:

  • nie są Ci obce SQL, Python, Scala i R,

  • masz doświadczenie w analityce biznesowej, wnioskowaniu w oparciu o big data, metodach statystycznych, technikach machine learning, rozwiązywaniu problemów biznesowych i technologicznych,

  • znasz różne metody Data Science: analityki opisowej, optymalizacji, probabilistyczne, testowania hipotez, regresji, prognozowania i uczenia maszynowego,

  • znasz platformy do Cloud Computing takie jak AWS, Azure lub Google Cloud Platform,

  • korzystałeś z technologii big data takich jak Hadoop, Hive, Pig, Spark,

  • potrafisz kierować zespołem w osiąganiu założonych wyników naukowych lub biznesowych,

  • znasz zwinne metodyki wytwarzania oprogramowania,

  • posiadać co najmniej 5-letnie doświadczenie w pracy na styku biznesu, analityki i technologii,

  • posiadasz co najmniej 3-letnie doświadczenie w pracy jako Data Scientist,

  • jesteś samodzielny i nie boisz się wyzwań analitycznych,

  • swobodnie posługujesz się językiem angielskim (w mowie i piśmie).

Mile widziane, jeżeli:

  • ​znasz komponenty Google Cloud Platform takie jak BigQuery, Kubernetes, App Engine, Dataflow,

  • znasz bibliotekę TensorFlow lub korzystałeś z Cloud AutoML lub Cloud TPU,

  • masz doświadczenie w procesie zarządzania tworzeniem oprogramowania.

Co mamy dla Ciebie w zamian?

  • ciągłe podnoszenie kwalifikacji zawodowych oraz szerokie możliwości rozwoju w ramach sieci Dentsu,

  • program dla osób o wysokim potencjale Route 500,

  • nowoczesne i komfortowe biuro zgodnie z ideą work-life-balance, oferujące między innymi takie udogodnienia jak siłownia i sala fitness, kantyna, punkt opieki dziennej dla dzieci DAY CARE,

  • finansowany przez pracodawcę abonament medyczny w Medicover lub Enel-Med z możliwością rozszerzenia o dodatkowe usługi,

  • kartę sportową OK System lub Multisport,

  • elastyczny czas pracy, możliwość korzystania z Home Office.