Siłą Hypermedia są ludzie – pozytywnie zakręceni specjaliści!
Pomożemy Ci rozwijać się w  wybranym przez Ciebie kierunku – tylko daj nam znać, co Cię  kręci!
Jesteś na początku drogi? Chętnie podzielimy się naszą wiedzą, doświadczeniem i damy Ci możliwość praktycznego i namacalnego działania :)
Jesteś super specjalistą i szukasz nowego miejsca dla siebie?  Chciałbyś przekazywać swoją ekspertyzę młodszym kolegom i  koleżankom a przy tym pracować nad ciekawymi projektami? Tu również pomożemy Ci zrealizować ambicje.

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

DEVELOPER .NET

Główne obowiązki:

  • Projektowanie aplikacji i ich modułów.
  • Programowanie elementów aplikacji.
  • Tworzenie dokumentacji tworzonych przez siebie aplikacji.
  • Współudział w procesie testów.
  • Raportowanie do project managera projektu, team leadera i project leadera statusu prac.
  • Współudział we wdrażaniu aplikacji w środowiskach testowych i docelowych.
  • Wykonywanie prac z zadaną jakością oraz w założonym czasie.
  • Inne prace zlecone przez przełożonego.

Nasze oczekiwania:

  • Doświadczenie w pracy jako developer aplikacji webowych (dowolne technologie).
  • Doświadczenie w programowania obiektowego w C# z użyciem WebForms i/lub MVC.
  • Język angielski na poziomie umożliwiającym swobodną konwersację biznesową z klientem, pisanie maili i dokumentacji technicznej.
  • Praktyczna znajomość:

  • baz danych MSSQL 2005, 2008,
  • działań protokołu http,
  • zagadnień inżynierii oprogramowania, w tym: wzorców projektowych,
  • struktur danych, algorytmów przetwarzania danych,
  • zagadnień związanych z bezpieczeństwem i wydajnością aplikacji  webowych

  • Znajomość notacji UML umożliwiająca zaprojektowanie aplikacji.
  • Preferowane wykształcenie kierunkowe wyższe lub ostatnie lata  studiów.

Co dajemy od siebie:

  • Udział w realizacji ciekawych projektów dla dużych międzynarodowych klientów.
  • Bieżący dostęp do najnowocześniejszych rozwiązań na rynku komunikacji zintegrowanej.
  • Realną wymianę doświadczeń ze specjalistami z całego świata.
  • Samodzielność projektową zależną od umiejętności.
  • Wsparcie w zaplanowaniu ścieżki kariery.
  • Przyjazną i swobodną atmosferę pracy w młodym, ambitnym zespole.
  • Pracę w firmie o stabilnej pozycji rynkowej.
  • Bardzo dobre warunki pracy w nowoczesnym biurze.
  • Fun (darty, piłkarzyki oraz konsola PS4).
  • Dostęp do siłowni i parkingu rowerowego.

Prosimy o załączenie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na  przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie  pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji  (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych  Dz. Ust Nr 133 poz. 883)”

Miejsce pracy:

Warszawa<br/>Białystok