Isobar jest nowoczesną siecią agencji zintegrowanej komunikacji marketingowej. Obecnie na 40 rynkach,w 66 biurach. Agencja Isobar, założona w 2003 roku, jest miejscem, gdzie współpracują najlepsi na świecie eksperci marketingu cyfrowego i najbardziej utalentowani specjaliści w dziedzinie marketingu tradycyjnego. Dzięki temu pomagamy łączyć marki oraz ich fanów i klientów poprzez tworzenie skutecznych rozwiązań od treści kreatywnych, planowania i technologii po mierzenie wyników. Isobar łączy ludzi i marki jak nigdy dotąd.

 Obecnie szukamy osoby, która wesprze nas jako:

Account Manager

Główne obowiązki:

  • Bieżąca współpraca i koordynacja działań z Działem Marketingu i Działem Mediowym po stronie klienta w ramach social mediów – budowanie trwałych relacji ze wszystkimi decydentami po stronie klienta w obszarze social mediów oraz digital

  • Ścisła codzienna współpraca z Działem Mediowym i Media Directorem Dentsu Aegis

  • Kreowanie strategii obecności marki w social mediach i jej wdrażanie we współpracy z Działem Strategii w tym koordynacja projektów niestandardowych

  • Koordynacja prowadzenia profili marki w mediach społecznościowych (przede wszystkim Facebook)

  • Koordynacja i przygotowywanie raportów z prowadzonych działań oraz analizowanie efektywności prowadzonej komunikacji

  • Współpraca z działem mediów, partnerami i blogerami

  • Koordynacja i przygotowywanie rekomendacji działań kreatywnych we współpracy z Działem Kreacji

  • Przygotowywanie analizy działań konkurencji z obszaru social mediów

  • Punktowa koordynacja działań w ramach strategii social media na planach ATL

  • Analiza wyników mediowych

  • Przygotowywanie i prowadzenie dla klienta szkoleń i warsztatów z obszaru trendów w social mediach

  • Analiza efektywności działań - planowanie i realizacja budżetów, działań cross-sell, new biz z wykorzystaniem wszystkich możliwości Grupy Dentsu Aegis Network – znajomość portfolio produktów i usług

  • Nadzór nad wystawianiem faktur przy współpracy z Działem Finansów – bieżąca analiza rentowności, płatności

  • Bieżący monitoring satysfakcji klienta

Wymagania:

  • Bardzo dobra, praktyczna wiedza z zakresu social mediów - dobra orientacja w trendach i rozwiązaniach digital oraz nowościach, z zakresu social mediów w tym na kanałach: Snapchat, Instagram, Messenger.

  • Umiejętność współpracy z zespołami produkcyjnymi,

  • Umiejętność zarządzania zespołem

  • Umiejętność pracy pod presją czasu

  • Praktyczna znajomość narzędzi do monitoringu social media – SentiOne, Brand24

  • Praktyczna znajomość narzędzi CRM, Timesheet

  • Bardzo dobra znajomość narzędzi Microsoft Office – PowerPoint, Excel

  • Umiejętność budowania długotrwałych relacji biznesowych

  • Praktyczna wiedza dotycząca planowania działań strategicznych i kreatywnych – umiejętność współtworzenia prezentacji rekomendacji

  • Umiejętność prowadzenia prezentacji, warsztatów

  • Nastawienie na rozwiązywanie problemów oraz poszukiwanie nowych rozwiązań

  • Rzetelność, dokładność, sumienność i punktualność

  • Zaangażowanie w powierzane obowiązki, proaktywność

  • Umiejętność planowania własnej pracy i realizacji uzgodnionych celów

  • Umiejętność pracy w grupie (team realizujący projekt)

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

Oferujemy:

  • pracę w multidyscyplinarnych zespołach dla międzynarodowych klientów

  • realne możliwości rozwoju (wewnętrzne i zewnętrzne programy szkoleniowe)

  • możliwość rozwoju kompetencji w zakresie planowania mediów digitalowych a także ścisłej współpracy i wymiany wiedzy ze specjalistami z zakresu e-commerce, RTB oraz jednym z najlepszych w Polsce zespołów social formance

  • możliwość udziału i prowadzenia projektów z pogranicza strategii, technologii, kreacji i data science

  • przyjazne środowisko pracy w biurze przy Czerskiej 12 w Warszawie, przestrzeń chill out, kids play – miejsce dla dzieci pracowników, gdzie rodzice będą mogli zostawić dziecko na kilka godzin pod opieką wykwalifikowanej niani)