Grupa Dentsu Aegis Network Polska jest częścią globalnej sieci Dentsu Aegis Network. Jako jedna z pierwszych jest prawdziwie globalną siecią komunikacji marketingowej odpowiadającą swoją ofertą na potrzeby ery cyfrowej. W Polsce jej skład wchodzą globalne marki: Carat, iProspect, Isobar, Posterscope, Vizeum, Amplifi, Amnet, Hypermedia linked by Isobar, Lubię to! linked by Isobar oraz RED8.

Dentsu Aegis Network dąży do tego, aby być siecią wybieraną na całym świecie przez klientów poszukujących najwyższej klasy ekspertyzy, wiedzy i największych możliwości w zakresie usług związanych z marką, mediami i komunikacją cyfrową.

Aktualnie szukamy osoby, która dołączy jako:

Account Executive

Wymagania:

  • doświadczenie minimum 1,5 roczne w prowadzeniu projektów i kampanii reklamowych digitalowych:

- banery i kampanie display (znajomość podstawowej nomenklatury)

- wdrażanie landing page/ strona www

- prowadzenie konkursów

- działania ongoingowe w kanałach social media (Fb/ Insta / Twitter/ Linked in)

- podstawowa znajomość parametrów mierzenia kampanii (GA)

  • doświadczenie w realizacji projektów ambientowych, non standard, ATL stanowi dodatkowy atut.

  • umiejętność odbioru (ze zrozumieniem) briefu Klienta, zaplanowanie prac wewnątrz agencji i koordynacja,

  • punktualność, dokładność, rzetelność i systematyczność,

  • zaangażowanie i motywacja do pracy oraz chęć do nauki i rozwijania własnych umiejętności,

  • wysokie umiejętności komunikacyjne,

  • wyższe wykształcenie (licencjat lub studia magisterskie), pozyskane na kierunku marketing, promocja, reklama, lub innym podobnym,

  • biegła obsługa komputera (pakiet MS Office),

  • mile widziane doświadczenie w zakresie obsługi np. Jiry.

Zakres obowiązków:

  • zarządzanie projektami ze wsparciem Senior Account Managera (praca głównie na jednym kluczowym kliencie),

  • budowanie relacji z Klientem,

  • umiejętność kalkulacji, korespondencji z klientem i podwykonawcami,

  • przygotowywanie harmonogramów i kosztorysów projektowych,

  • umiejętność briefowania i zlecania analiz, zadań dedykowanym zespołom,

  • identyfikowanie bieżących potrzeb Klienta,

  • raportowanie wyników w zależności od obszaru i tematyki.

Oferujemy:

  • pracę w nowoczesnym biurze ze strefami relaksu, siłownią, parkingiem rowerowym, oraz Day Care dla dzieci.

  • hektolitry pysznej, gorącej kawy!

  • możliwość zmiany ścieżki rozwoju poprzez udział w otwartych rekrutacjach wewnętrznych w ramach całej sieci Dentsu Aegis Network.