Używasz niewspieranej wersji przeglądarki! Zaktualizuj przeglądarkę lub skorzystaj z alternatywnych przeglądarek (Google Chrome lub Mozilla Firefox) dla poprawnego wyświetlania serwisu.

Zamknij

dentsu aegis network

POLSKA
Kariera

Dużą część dnia spędzamy w pracy. Naszym celem jest, aby nasi pracownicy znaleźli w pracy wyzwania, których realizacja będzie dla nich przyjemnością. Aby mogli w pełni rozwijać swoje talenty i stale poszerzać swoją wiedzę. Niezależnie z jakiej spółki pochodzi nasz pracownik, jego doświadczenie jest cenione przez nas i naszych klientów.

Absolwenci, jak i profesjonaliści oczekują otwartego środowiska pracy, w którym ważną rolę odgrywa praca zespołowa. Poszukują zasobów oraz know-how silnej międzynarodowej sieci - lidera rynku.  Jesteśmy przekonani, że w naszej firmie stworzyliśmy fantastyczne warunki rozwoju w globalnej organizacji, w której pracują eksperci i  pasjonaci.  

To my rozwijamy branżę komunikacji marketingowej. Intensywnie inwestujemy w innowacyjne produkty i usługi. Do naszej grupy należą: Carat, Vizeum, Isobar, Hypermedia, iProspect, Posterscope, Amnet, Lubię to i Amplifi.

Chcesz dowiedzieć się więcej. Sprawdź nas!